top of page

24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę w Siemianowicach Śląskich

Żyjemy dziś w czasach największej apostazji, czyli odejścia od Boga. Sekularyzacja państw Zachodu jest faktem. Polska, choć uważana za ostoję katolicyzmu, też stopniowo ulega tej fali. Coraz więcej ludzi, także tych deklarujących się katolikami, żyje tak, jakby Pana Boga nie było. Czas, w którym przyszło nam żyć, jest czasem bezkompromisowej walki. Ale co gorsza, nawet ludzie wierzący nie zawsze to widzą, trwając w stanie uśpienia i letargu. Nie dostrzegają, że każdy grzech popełniony indywidualnie ma swoje negatywne reperkusje nie tylko wobec jednostki ale i całego społeczeństwa czy narodu, i domaga się zadośćuczynienia.


Dlatego podczas 24 Godzin Męki Pańskiej za Polskę w Siemianowicach Śląskich, nabożeństwa o charakterze ekspiacyjnym, będziemy wynagradzać za wszystkie grzechy popełnione w naszej Ojczyźnie, zwłaszcza za grzechy: zbrodni wobec nienarodzonych dzieci, nieczystości, apostazji, nienawiści, podziałów, kłótni i nieprzebaczenia, pijaństwa, rozwodów, niegodnego przyjmowania Komunii Świętej, zdrady narodu.

Uczynimy to za wstawiennictwem Świętego Michała Archanioła, Anioła Stróża Polski, patronów Polski, polskich świętych i błogosławionych oraz dusz w czyśćcu cierpiących naszych rodaków..


Zapraszamy, zawalcz z nami o Polskę!


🇵🇱 24 GODZINY MĘKI PAŃSKIEJ ZA POLSKĘ

🇵🇱 MIEJSCE: Parafia św. Jana Sarkandra, ul. Bańgowska 25, Siemianowice Śląskie

🇵🇱 DATA: 6-7 października 2023 r.

🇵🇱 ROZPOCZĘCIE: godz. 16.00 Eucharystia

🇵🇱 ZAKOŃCZENIE: godz. 16.00 Eucharystia

🇵🇱 PROWADZENIE ROZWAŻAŃ: Aleksandra Barnat, Rafał Piech, Tomasz Ustowski

🇵🇱 OPRAWA MUZYCZNA: Michał Niemiec, o. Josip Magdić SMM

🇵🇱 STRONA WYDARZENIA: www.vicona.pl/24
24-Godziny-Męki-Pańskiej-za-Polskę-_baner.jpg
bottom of page